הלית אסא – יו"ר אימגו  הלית וואטסאפ 054-9455660 | helit.4u@gmail.com   |   דפנה דריאל – יו"ר אימגו  דפנה וואטסאפ 052-7473900 | dafnadariel@gmail.com
ספרי אימגו

ספר על זוגיות וטיפול זוגי בשיטת אימגו: מסע זוגי מרומנטיקה לאינטימיות,
מאת: ליאורה גרינהאוס

הספר 'מסע זוגי – מרומנטיקה לאינטמיות' הוא מסע זוגי ואישי מרגש, שמלמד באופן מעשי על כוח הריפוי שיש לזוגיות ועל ההזדמנות לצמיחה דווקא כאשר נראה שהקשר תקוע ומתסכל. בספר זה תוכלו לגלות את הדפוסים והרגישות שכל אחד מבני הזוג מביא לדינמיקה הזוגית, דברים המהווים משקולת על הקשר.

מחיר: 89 ש"ח.
לקנייה ישירות מהמחברת ליאורה גרינהאוס:
052-8334457
grunhaus@012.net.il

לבסוף מוצאים אהבה
מאת: ד"ר הרוויל הנדריקס

ד"ר הארוויל הנדריקס, פסיכולוג אמריקאי,  יועץ נישואים ומטפל ביחידים ובזוגות, מנחה סדנאות מבוקש, שינה את מהות הטיפול הזוגי על ידי פיתוח של שיטת אימגו לטיפול זוגי. הוא גילה כיצד ניתן להתגבר על מאבקי הכוח בין בני-זוג ומלמד אותנו כי בעצם מקורם של תסכולינו בצורכי ילדות שלא באו על סיפוקם. הוא בעל עשרים שנות ניסיון בטיפול ביחידים, בזוגות ובמשפחות הן באופן פרטי והן בסדנאות הנערכות ברחבי ארצות הברית, ומנהל את המכון לטיפול בקשר (Relationship For Institute Therapy) שמרכזיו בניו-יורק ובדאלאס.

מאז יצא הספר בישראל, בשנת 1992, משמש הספר ככלי עזר בידי אלפי זוגות להשגת זוגיות תומכת ואוהבת יותר, וליחסים מלאי סיפוק. שיטת אימגו הפכה לדרך טיפול נפוצה מאוד בקרב מטפלים רבים בארץ ובעולם, ומדי שנה מתקיימות סדנאות רבות שמטרתן שיפור חיי הזוגיות והעמקת תחושת השלמות בקשר הזוגי. 

הספר נבחר לרב מכר של העיתון ניו-יורק טיימס.

זוגיות – הרהורים ותרגילים
מאת: ד"ר הרוויל הנדריקס

את הספר 'זוגיות' כתב יחד עם אשתו, הלן האנט. בספר הזה הוא מציע תרגילי ריכוז וחשיבה לכל יום ויום במשך שנה אחת, תרגילים שיחדירו לחייכם את העוצמה החיובית של 'לבסוף מוצאים אהבה'. כל אחד מ- 365 הקטעים יסייע לכם לפתח את הקשר המודע הרצוי לכם ויחולל את השינויים שבזכותם יחזיק הקשר הזוגי מעמד. כל זה יקרה כאשר: תגלו מדוע בחרתם בבני זוגכם, תיישבו את מאבק הכח, המונע את העמקת האינטימיות, תלמדו להקשיב, להקשיב באמת, לבני זוגכם, תשיבו לעצמכם את שלמותכם העצמית, באמצעות חשיבה יומיומית, תגבירו את הצחוקים ואת ההנאה בקשר הזוגי, תגבשו תפיסה משותפת לגבי הקשר האידיאלי, תתחילו בריפוי פנימי שיחולל שינוי רוחני בכם ובבני זוגכם, תיצרו 'ידידות מהולה בתשוקה' עם בני זוגכם.

הורות מודעת
מאת: ד"ר הרוויל הנדריקס

הספר 'הורות מודעות' חושף את המקור העיקרי לבעיות במשפחה: נטייתנו להתייחס אל בני זוגנו ולילדינו, כפי שהתייחסנו להורינו בילדות. סוף סוף יש לנו ספר מעמיק שנועד לזוגות ושאיננו משאיר את הילדים מחוץ לתמונה. עוד פריצת דרך של הארוויל הנדריקס והלן האנט.

ביטחון, תמיכה ומסגרת: איך נעמיק לילדינו את מה שהם צריכים לקבל מאתנו. מהי הדרך היעילה ביותר לתמוך בילדינו בכל שלבי ההתפתחות, מתוך ידיעה איך משפי כל שלב על יחסיהם איתנו ועל עולמם ועתידם.
דוגמה לבגרות: איך נשיב לעצמנו את השלמות שאיתה נולדנו, ואיך נשמש דוגמה ומופת לילדינו כדי שהם ישמרו את שלמותם שלהם.
ד"ר הארוויל הנדריקס עוסק כבר למעלה משלושים שנה בטיפול ובחינוך. התמחותו בטיפויל זוגות, בהוראת שיטות הטיפול שלו ובעריכת סדנאות לזוגות – הקנתה לו שם עולמי. הוא יצר את שיטת אימגו לטיפול בקשר הזוגי, והשיטה הזאת מוכרת ומיושמת במדינות שונות. יחד עם אשתו, הלן האנט, יסד את המכון לטיפול בשיטת אימגו. ספריו לבסוף מוצאים אהבה – מדריך לזוגות, "לשמור את האהבה הזאת – לקראת זוגיות" ו"זוגיות – תרגילים והרהורים" אותו חיבר יחד עם הלן, תורגמו לשפות רבות וביניהן עברית.

לשמור על האהבה הזאת
מאת: ד"ר הרוויל הנדריקס

אתם מאוכזבים מהקשרים הזוגיים שלכם ומתקשים למצוא בני-זוג מתאימים כדי לחלוק איתם את עתידכם. אלה החדשות הרעות, אולם, יש גם חדשות טובות: החלום למצוא אהבה ממושכת ומספקת, הוא חלום טבעי ואנושי מובהק, הניתן להגשמה במלואו.
 ד"ר הנדריקס: "לדעתי, מצבם של הפנויים טוב מזה של הנשואים, המנסים לפתור את בעיותיהם תוך מאבק בקשיים ובמצוקות. לפנויים יש תנאים אידיאליים ללמוד את צרכיהם כדי לשפר את הסיכויים למצוא אהבה ולשמור עליה".
בספר הזה-לקראת זוגיות, הוא ממקד את תשומת ליבו בפנויים. הוא מלמד אותנו שאהבה המוצלחת היא מיומנות שניתן לרכוש, בעיות העבר עשויות לעזור לנו לשפר את קשרינו בעתיד.

עדכונים

19.05.24
סדנה לזוגות בשיטת אימגו

סדנאות לזוגות בשיטת אימגו

אם אתם מאמינים שחייכם הזוגיים יכולים להיות טובים ומהנים יותר ואתם רוצים לעשות שינוי, סדנת האימגו נועדה לכם

סדנה לזוגות סופ"ש במכון שינוי, הרצליה

סדנה לזוגות אמצע שבוע בפתח תקווה

סדנה לזוגות בשיטת אימגו, סופ"ש בשרון

סדנה לזוגות בשיטת אימגו, סופ"ש בתל-אביב

הכשרת אימגו למטפלים בשיתוף עם מכון שינוי שבגליל ים, הרצליה

Open chat
זמינים גם בוואטסאפ
שלום לך ✿, איך נוכל לעזור לך?