הלית אסא – יו"ר אימגו  הלית וואטסאפ 054-9455660 | helit.4u@gmail.com   |   דפנה דריאל – יו"ר אימגו  דפנה וואטסאפ 052-7473900 | dafnadariel@gmail.com
ליאורה גרינהאוס
ליאורה גרינהאוס | יו"ר אימגו ישראל, מטפלת בשיטת אימגו

ליאורה גרינהאוס

MSW ACSW


נציגת ישראל בארגון הבינל"א
מטפלת בכירה בשיטת אימגו

שמחה לפגוש אתכם בקריאתכם עלי.
הנני מטפלת זוגית ומשפחתית מעל 40 שנה,
בעלת קליניקה פרטית בהרצליה ובתל-אביב.

לוגו אימגו
ליאורה גרינהאוס לוגו

אני חברת הפקולטה הבינלאומית של האימגו, המוסמכת ע"י הארגון העולמי להכשיר מטפלים להיות מטפלי אימגו לזוגות, להעביר סדנאות לזוגות ועוד.
אני מומחית בשיטת האימגו לטיפול ביחסים, ומשתמשת בכלים ייחודיים של דיאלוג שבאמצעותם מתהווה הקשר הזוגי, המשפחתי, העסקי, לקשר שיש בו הבנה מעמיקה ומחודשת, שותפות המשמשת מקור לביטחון, קרבה, אמפטיה וחיבור אחר משהכרתם.

בפילוסופיית העבודה שלי כמטפלת בנפשו של האדם וביחסים, אני רואה את מסע החיים שלנו כמפגיש אותנו עם אין ספור הזדמנויות לצמוח כבני אדם להיות מי שאנחנו רוצים להיות ומאחלים לעצמנו, אותנטיים וכנים, החיים את מה שנכון לנו, חיים את החיים שיש בהם חיות ולא רק הישרדות, מממשים את היכולות שלנו. בנוסף אני רואה יומיום בעבודתי את הכוח האדיר הטמון הן בזוגיות שלנו, הן בהורות את ילדינו ובקשרים אחרים משמעותיים – פוטנציאל לגדילה אישית, זוגית והורית, זאת בזכות התסכולים והמשברים שאנו חווים , מהם נוכל ליצר הזדמנויות לשינוי.

אני רואה בייעודי לעזור ליחידים, לבני זוג ולמשפחות לארוג תשתית של ביטחון בקשר, החיוני לכל אחד וביחד, להתפתחות, צמיחה, ושקט פנימי.

ועוד עליי

שנים רבות עבדתי במרכזים שונים לבריאות הנפש בארץ ובארצות הברית. הנני מדריכה בכירה לטיפול זוגי ומשפחתי, חברת צוות ותיקה במכון שינוי- המרכז הישראלי לתהליכי שינוי במערכות אנוש. אני מלמדת טיפול זוגי ומרצה ברחבי הארץ בכנסים שונים בתחומי זוגיות, טיפול זוגי ומורכבותם של יחסים. מדי כחודשיים מנחה סדנאות סופשבוע לזוגות ולהורות מודעת.
אני מטפלת בשפות עברית, אנגלית וספרדית.

כתבתי ספר העוסק בנושאים שונים של הזוגיות על מורכבותה – כיצד להפוך תסכול להזדמנות לצמיחה ולבנות זוגיות מטיבה, בטוחה ומודעת. לרכישת הספר עבורכםן או כמתנה, צרו איתי קשר: 052-8334457

מסע זוגי מרומנטיקה לאינטימיות | ליאורה גרינהאוס
מסע זוגי מרומנטיקה לאינטימיות | ליאורה גרינהאוס

קראו עוד באתר שלי עליי, על ייחודיות שיטת עבודתי וצפו בי בעבודתי: www.leorag.co.il

עדכונים

19.05.24

סדנה לזוגות בשיטת אימגו באחוזת אוהלו על שפת הכנרת

סדנה לזוגות בשיטת אימגו

סדנה לזוגות אמצע שבוע בפתח תקווה

סדנה לזוגות בשיטת אימגו, סופ"ש בשרון

הכשרת אימגו למטפלים בשיתוף עם מכון שינוי שבגליל ים, הרצליה

Open chat
זמינים גם בוואטסאפ
שלום לך ✿, איך נוכל לעזור לך?