הלית אסא – יו"ר אימגו  הלית וואטסאפ 054-9455660 | helit.4u@gmail.com   |   דפנה דריאל – יו"ר אימגו  דפנה וואטסאפ 052-7473900 | dafnadariel@gmail.com
אורלי ורמן
אורלי ורמן | יו"ר אימגו ישראל, מטפלת בשיטת אימגו

אורלי ורמן

נציגת ישראל בארגון הבינל"א,
מטפלת בכירה בשיטת אימגו

לוגו אימגו

אני חיה ונושמת את אימגו כבר יותר מעשרים שנה. אני יכולה להעיד ללא היסוס על מומחיותי במתן התקווה לכל זוג באשר הוא, להפוך את הקונפליקטים למנוף של ריפוי וצמיחה, ולהחלפת הג'יפה במרחב הזוגי, בביטחון וב – Joyful aliveness.

בנוסף לטיפול הזוגי, אני מנחת סדנאות אימגו לזוגות, וממליצה לכל זוג, גם אם אינו בטיפול, לעבור את הסדנה המקרבת הזו. אני גם מכשירת מטפלי ומנחי אימגו מטעם ארגון האימגו הבינלאומי, ומעבירה סדנאות מתקדמות. תחום נוסף של מומחיות הוא שילוב טיפול האימגו בטיפול מיני. כמו כן אני משתמשת בעבודה עם הגוף בשיטת החוויה הסומטית SE.

במשך השנים הייתי שותפה ביצירת הקומיונולוג לדיאלוג בטוח בקבוצה ובין קבוצות, שחלק ממקורותיו הם משיטת אימגו. אני מלמדת את הקומיונולוג בארץ וברחבי העולם.

מה שאני אוהבת באימגו

מה שאני הכי אוהבת באימגו זה הדגש על החיבור והקשר. זה הטיפול הזוגי היחיד שאני מכירה, שבו בני הזוג יושבים זה מול זה, מביטים בעיניים, ומדברים בתורות, תוך כדי הקפדה על הקשבה מעמיקה, הדהוד, ניסיון להבין את האחר ללא הצורך להסכים אתו, ומתן אמפתיה. מפגישת אימגו אחת לשנייה, המוח מייצר הטבעה חדשה במקום זו השלילית של התסכול והצרכים הלא ממולאים של בני הזוג. אני גם מאוד אוהבת את המטאפורה של מעבר הגשר (נראה לי שהגיעה מהדי שלייפר) ואת הרעיון הזה שאנו הולכים לבקר בארץ השונה לחלוטין משלנו. הארוויל אומר שהקושי שלנו לקבל שונות, והמלחמה שלנו מולה, בכדי להרגיע את החרדה המתעוררת בנו, היא מקור כל הקונפליקטים האנושיים. אני נוטה להסכים אתו. אני גם אוהבת את המושג של הארוויל של אפס שליליות Zero Negativity בהתחלה קצת זלזלתי בזה, בהמשך הדרך למדתי כמה זה חשוב לבנית הביטחון במרחב הזוגי, וכמה חיוני להרחיק כל ביקורת, האשמות, ביוש וציניות מהמקום המקודש הזה.

עדכונים

19.05.24

סדנה לזוגות בשיטת אימגו באחוזת אוהלו על שפת הכנרת

סדנה לזוגות בשיטת אימגו

סדנה לזוגות אמצע שבוע בפתח תקווה

סדנה לזוגות בשיטת אימגו, סופ"ש בשרון

הכשרת אימגו למטפלים בשיתוף עם מכון שינוי שבגליל ים, הרצליה

Open chat
זמינים גם בוואטסאפ
שלום לך ✿, איך נוכל לעזור לך?