הלית אסא – יו"ר אימגו  הלית וואטסאפ 054-9455660 | helit.4u@gmail.com | דפנה דריאל – יו"ר אימגו  דפנה וואטסאפ 052-7473900 | dafnadariel@gmail.com

סאם ליסון
סאם ליסון | פסיכולוג קליני, מנחה סדנאות אימגו

סאם ליסון

פסיכולוג קליני, מנחה סדנאות אימגו

לוגו אימגו
Sam-Lison-logo

יש לי מעבר ל-35 שנות ותק במקצוע. פיתחתי מודל ייחודי לעבודה עם יחידים, זוגות וקבוצות המשלב את הניסיון המקצועי שלי כפסיכולוג קליני, תובנות מהפסיכולוגיה החיובית, והעבודה שלי בשיקום מערכות יחסים.
במודל שלי אני מלווה את הלקוחות מהמקום שבו נמצאים כעת דרך נקודות ציון כמו לחיות את הרגע והתגברות על סכסוכים למקום של השבת השמחה לחיים ולקשר ולהגשמת החיים שתמיד רצו וחלמו עליהם. הדרך שבה אני עושה את זה היא להכיר ללקוחות עקרונות שהם גם משימות מעשיות המהווים את מפת הדרכים להשגת המטרות של רווחה נפשית, צמיחה אישית וחיים מהנים ומספקים.
הגישה היא ידידותית, מקצועית ויעילה ושואפת להביא קליינטים למקום הן של ריפוי והן של צמיחה אישית. בנוסף, ליחידים, אני מציע טיפול בהליכה, שבו הקליינט והמטפל הולכים יחד, אחד ליד השני.

מה שאני הכי אוהב באימגו

מה שאני אוהב באימגו זה שהוא גישה יעילה, מעשית, חכמה ומכבדת לעבודה עם זוגות. מטפל אימגו יודע לסייע לזוגות להגיע לקשר הרצוי ונכון עבורם. בטיפול המשתתפים מעודדים להרגיש בטוחים, ונמנעים מלתקוף מילולית אחד את השני, אלא בדרך של דיאלוג ניגשים לסוגיות הרגישות ביותר וזאת בכדי להמיס אותן. באמצעות תהליכי עבודה, הקשורים כל אחד לעיקרון בזוגיות, עוברים שלבים נחוצים בדרך לריפוי, צמיחה ומפנה חיובי ביחסים.

עדכונים

26.09.23

סדנה לזוגות בשיטת אימגו באחוזת אוהלו על שפת הכנרת

סדנה לזוגות בשיטת אימגו

הכשרת אימגו למטפלים בשיתוף עם מכון שינוי שבגליל ים, הרצליה

Open chat
זמינים גם בוואטסאפ
שלום לך ✿, איך נוכל לעזור לך?