הלית אסא – יו"ר אימגו  הלית וואטסאפ 054-9455660 | helit.4u@gmail.com | דפנה דריאל – יו"ר אימגו  דפנה וואטסאפ 052-7473900 | dafnadariel@gmail.com

רונית שמואלביץ
רונית שמואלביץ | M.A מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת

רונית שמואלביץ

.M.A מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
מטעם אוניברסיטת חיפה והאגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי

לוגו אימגו

אני מטפלת בזוגות, משפחות ויחידים, צעירים, מבוגרים ובני נוער. בעלת ניסיון טיפולי של למעלה מ 20 שנים. מטפלת בגישת אימגו, E.M.D.R, פסיכולוגיה חיובית, C.B.T, גישה נרטיבית, פסיכודינמית, מיינדפולנס ובכלים של דמיון מודרך ותטא הילינג.

טיפול וייעוץ זוגי – ניתן לבני זוג המעוניינים בשיפור, חיזוק ושיקום הזוגיות, או לאלו המתלבטים לגבי קבלת החלטות אודות פרידה וסיום הקשר הזוגי. הטיפול עוסק בסוגיות תקשורת בין בני זוג, קונפליקטים ומשברים בזוגיות, אינטימיות ומיניות, שחיקה בחיי הזוגיות, בגידות, נישואין שניים (פרק ב'), יעוץ והכוונה טרום נישואין, זוגיות בגיל השלישי.

טיפול משפחתי – עוסק באיכות הקשר והתקשורת בין בני המשפחה, בקונפליקטים בין אחים, במערכת היחסים הורה – ילד, בהתמודדות המשפחה עם לקויות, חולי או אובדן של אחד מבני המשפחה, גיל ההתבגרות, הפרעות אכילה וקשיים סביב זהות המינית. טיפול משפחתי ניתן גם למבוגרים אשר מעוניינים לשקם את יחסיהם עם ילדיהם או משפחת המוצא שלהם כתוצאה מסכסוך ונתק משפחתי.

טיפול פרטני– ניתן במצבים של התמודדות עם משברי חיים ומשברי אמון, גירושין, אובדן, שכול, טראומה, אובדנות, חרדה, דיכאון, גיל המעבר, הגיל השלישי, ליווי חולים סופניים ובני משפחותיהם, הפרעות אכילה, נפגעי תקיפה מינית, רצון לעבור תהליך העצמה, שיפור המודעות ומימוש עצמי.

אני עובדת עם אגף משפחות שכולות ואגף השיקום במשרד הביטחון, עם מיקו"מ – מכון יעוץ וטיפול למשרתי הקבע ובני משפחותיהם בצבא, ועם חברי הקהילה הלהטבי"ת.

מה שאני הכי אוהבת באימגו

הדיאלוגים בגישת אימגו מלמדים את בני הזוג לתקשר אחד עם השני באופן קשוב, מכיל, אמפתי ומכבד תוך ראיית עולמו של האחר. סגנון התקשורת המיוחד לגישת האימגו מאפשר יצירת מרחב בטוח ואינטימיות רגשית אשר מצמיחה ומעצימה את הקשר הזוגי של השניים.

בזכות האימגו, בני הזוג לומדים להבין מדוע הם כל כך נפגעים מבן/בת הזוג בסיטואציות מסויימות בהווה והקשר לפגיעות שלהם בסיטואציות מסויימות מדמויות משמעותיות מעברם. הודות להעלאת המודעות והאינטימיות הרגשית שנוצרת בין בני הזוג ניתנת האפשרות לבן/בת הזוג ליצור חוויה מתקנת עבור האחר, שכתוצאה ממנו חל ריפוי של "פצעי ילדות" מהעבר.

עדכונים

26.09.23

סדנה לזוגות בשיטת אימגו באחוזת אוהלו על שפת הכנרת

סדנה לזוגות בשיטת אימגו

הכשרת אימגו למטפלים בשיתוף עם מכון שינוי שבגליל ים, הרצליה

Open chat
זמינים גם בוואטסאפ
שלום לך ✿, איך נוכל לעזור לך?