הלית אסא – יו"ר אימגו  הלית וואטסאפ 054-9455660 | helit.4u@gmail.com | דפנה דריאל – יו"ר אימגו  דפנה וואטסאפ 052-7473900 | dafnadariel@gmail.com

סדנאות אימגו לזוגות ברוח היהדות
סדנאות אימגו לזוגות ברוח היהדות

סדנה זו מיועדת לזוגות המעוניינים בעבודת אימגו ובקשר שלה ליסודות ערכי היהדות, המפורטים בדקדוקי ההלכה היהודית. סדנאות אימגו ברוח היהדות מתייחסות לצרכים המיוחדים של יהודים שומרי מצוות, המבקשים לעסוק בתיקון המידות וביכולת שלהם ליצור יחסי גומלין מתוקנים, המבוארים בטיפול אימגו, דרך הבנת המקורות היהודיים המתבהרים בתרגול עבודת האימגו.

הסדנה מתקיימות בימי השבוע, במקום שקט, פרטי, ורגוע, עם רגישות לצרכי הצניעות והכשרות ולאפשרות להתפלל במקום. בנוסף לכך הסדנה ברוח היהדות כוללת ומלמדת את כל מושגי האימגו המסורתיים ואת הפילוסופיה המבריקה על קשר זוגי, שפיתח ד"ר הארוויל הנדריקס. 

סדנת אימגו לזוגות ברוח היהדות, מעבירה את הזוגות במסע קוסמי מתקופת "בראשית" ועד "היום", כדי לחבר את המשתתפים קודם לשורשים היהודיים שלהם, ולאחר מכן אחד לשני. 

הסדנאות לזוגות ברוח היהדות כוללות הרצאות, דימויים מודרכים והרפיה, הדגמות, הרבה תרגול בין בני הזוג באפן פרטני, וגם צחוקים. הן סדנאות עשירות, אינטנסיביות, ומאד מעניינות.
בסדנאות אימגו לזוגות ברוח היהדות יש מטרה ברורה להעמיק את הקשר הזוגי ע"י הבנה, הכלה, התייחסות נכונה ורגישה, בנית האמון בין בני זוג, ביטול השיפוט והביקורת, ועשייה למען הזולת בתוך הקשר, לא רק "בינו לבינה", אלא ככלל בקהילה ובעולם. וכל זה, מתוך אמונה ברורה, שכשאדם חי באהבה ושלום עם בן או בת הזוג, הוא ייבנה על ידי כך ויבנה גם את העולם. כשאדם יוצר אהבה בביתו הוא יוצר אהבה בעולם.

לפרטים והרשמה: מימי דיקמן – 054-7554228 
MA מטפלת אימגו מוסמכת, מנחת סדנאות לזוגות.

עדכונים

26.09.23
סדנה לזוגות בשיטת אימגו

סדנאות לזוגות בשיטת אימגו

אם אתם מאמינים שחייכם הזוגיים יכולים להיות טובים ומהנים יותר ואתם רוצים לעשות שינוי, סדנת האימגו נועדה לכם

סדנת סופ"ש במכון שינוי, הרצליה

סדנה לזוגות אמצע שבוע בפתח תקווה

סדנה לזוגות בשיטת אימגו, סופ"ש בנתניה

סדנה לזוגות בשיטת אימגו, סופ"ש בחיפה

הכשרת אימגו למטפלים בשיתוף עם מכון שינוי שבגליל ים, הרצליה

Open chat
זמינים גם בוואטסאפ
שלום לך ✿, איך נוכל לעזור לך?