הלית אסא – יו"ר אימגו  הלית וואטסאפ 054-9455660 | helit.4u@gmail.com | דפנה דריאל – יו"ר אימגו  דפנה וואטסאפ 052-7473900 | dafnadariel@gmail.com

דלית אפיק
דלית אפיק | פסיכולוגית חינוכית .M.A ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת

דלית אפיק

פסיכולוגית חינוכית .M.A
מטפלת אימגו זוגית ומשפחתית מוסמכת

לוגו אימגו

אני פסיכולוגית חינוכית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת – מומחית ומדריכה בשני התחומים.

בעלת קליניקה פרטית בלהבים, ומקבלת פונים בעיקר מאזור הדרום. (במידת הצורך והדרישה, מקבלת גם פניות וטיפולים און-ליין).

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני בפסיכולוגיה חינוכית מהאוניברסיטה העברית.

בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה אינטגרטיבית של מכון מגיד, ביה"ס "דעת" ללימודי התיאוריה הפסיכואנליטית, וקורסים מקצועיים שונים בארץ ובחו"ל.

בעלת ניסיון של למעלה מ- 30 שנות עבודה, שבהן חילקתי את זמני בין עבודה במערכת הציבורית (בעיקר כפסיכולוגית חינוכית), לבין עבודה טיפולית בקליניקה. שני המסלולים הזינו והעשירו זה את זה באופן הדדי. מאחוריי שנים של הכשרה מקצועית רחבה ומגוונת בגישות דינמיות, משפחתיות, מערכתיות, וממוקדות שינוי. זה מאפשר לי לשלב ידע וכלים מגישות טיפוליות שונות באופן אינטגרטיבי ומותאם אישית . עם זאת, הגישה הדינמית-התייחסותית היא כיום מקור ההשראה העיקרי שלי.

בתחום הזוגי (שהוא תחום עיסוק מרכזי שלי ב-15 השנים האחרונות) אני בעלת הכשרה מקיפה בגישה הנרטיבית, בוגרת קורס שנתי (שלב א') בטיפול ממוקד רגש (E.F.T), ומוכרת כמטפלת מוסמכת בגישת האימגו.

בעבודתי הטיפולית, אני מחזיקה בהשקפה הומניסטית שמכבדת את המטופלים ואת הכוחות שלהם – ואינה מתמקדת בתוויות ובסימפטומים. במסגרת זו, אני מייחסת חשיבות רבה לקשר התומך, הבטוח והאמפטי בין מטפל ומטופל, זאת מבלי לוותר על המיקוד והמכוונות להשגת המטרות הטיפוליות. מאמינה ביכולתו של כל אדם להתפתח ולהשתנות, אם רק יבחר בכך, וייקח חלק פעיל בתהליך.

אני מקבלת פניות בתחומים הבאים:

  • טיפול זוגי (קשיים ביצירת קשר זוגי, קשיים טרום-נישואין, קונפליקטים מתמשכים בין בני זוג, משברי נישואין וגירושים, סוגיות של נאמנות ובגידה, ועוד)
  • טיפול אישי – מבוגרים ונוער (חרדות, דיכאון, דימוי עצמי ודימוי גוף, שאלות זהות וזהות מינית, קשיים חברתיים, קשיים ביצירת קשר זוגי ועוד.
  • טיפול משפחתי והדרכת הורים (משברי חיים והתפתחות, אובדן ושכול, יחסי משפחה לקויים, קשיים מול משפחות המוצא, אלימות במשפחה, חוסר אונים הורי, ילדים "מקשים" ועוד)
  • הדרכות פרטניות או קבוצתיות למתמחים בפסיכולוגיה חינוכית ובטיפול משפחתי וזוגי.

מה שאני הכי אוהבת באימגו

את הגישה המכבדת, החומלת והלא-שיפוטית לכל אדם ולכל עמדה שהוא/היא מבטאים בטיפול. וכן, את הכללים המגבילים של השיטה, שמאפשרים בו-זמנית, לייצר תקשורת ממוקדת, מעמיקה ומקרבת בין בני הזוג.

עדכונים

26.09.23

סדנה לזוגות בשיטת אימגו באחוזת אוהלו על שפת הכנרת

סדנה לזוגות בשיטת אימגו

הכשרת אימגו למטפלים בשיתוף עם מכון שינוי שבגליל ים, הרצליה

Open chat
זמינים גם בוואטסאפ
שלום לך ✿, איך נוכל לעזור לך?